KURZ Jin Joga

 

Jin joga - kurz
  

Pravidla kurzu:

Každý účastník má právo na 3 náhrady lekcí, v případě, že se nebude moci z jakéhokoliv důvodu na lekci dostavit. Tyto náhrady obdrží každý účastník kurzu po zaplacení kurzu na recepci. Náhrady je možné čerpat na jakoukoliv volnou lekci jogy z našeho rozvrhu.

Všem účastníkům kurzu budou na začátku kurzu vytvořeny automaticky REZERVACE v systému. Je tedy nezbytně nutné aby každý účastník byl v našem systému registrován a mohl si pak pod svým přihlášenám registrace zkontrolovat. 

Pokud se nemůžete na kurz dostavit, je nutné se z lekce odhlásit, -  a to přes svůj účet v rezervačním systému, telefonicky, nebo osobně na recepci.

 

  Přihlašte se na kurz Jin jogy - PROČ ?
 

 Lekce je vhodná pro všechny, kteří potřebují uvolnit, protáhnout či zpevnit svaly a naučit se aktivovat svůj střed těla.

 

 

Něco o jin joze

Jin joga je pasivní, klidová  forma jogy, přináší účinky na fyzické, mentální, emocionální i energetické úrovni. Přináší harmonii a vyváženost do našich životů.

Jinová joga působí  na kosti, klouby, vazy a  na povázky/fascie/, zvyšuje tedy pohyblivost a ohebnost především páteře, kyčlí a ramen.

Praxe je klidná a tichá, kdy po zaujmutí bezpečné a vyvážené pozice můžeme uvolnit svaly, a tím tak podpoříme přítok energie a výživy do pojivových tkání.V pozicích se pak setrvává po delší dobu, cca 3-5 min.

Pozitivní účinky Jin jogy:

 

Zpět