KURZ Power jóga

Powerjoga kurz pro pokročilé

 nový termín kurzu 8. 2. 2018

Datum konání kurzu: 1. lekce 8. 2. 2018
Cena: 1920,-Kč
Sleva pro účastníky z minulých kurzů : 10%

 

Pravidla kurzu:

Každý účastník má právo na 3 náhrady lekcí, v případě, že se nebude moci z jakéhokoliv důvodu na lekci dostavit. Tyto náhrady obdrží každý účastník kurzu po zaplacení kurzu na recepci. Náhrady je možné čerpat na jakoukoliv volnou lekci jogy z našeho rozvrhu.

Všem účastníkům kurzu budou na začátku kurzu vytvořeny automaticky REZERVACE v systému. Je tedy nezbytně nutné aby každý účastník byl v našem systému registrován a mohl si pak pod svým přihlášenám registrace zkontrolovat. 

Pokud se nemůžete na kurz dostavit, je nutné se z lekce odhlásit, -  a to přes svůj účet v rezervačním systému, telefonicky, nebo osobně na recepci.

 

Přihlašte se na kurz Powerjogy - PROČ ?

 

Lekce určená všem, kteří již pravidelně cvičí powerjogu a ovládají tak její základy. Tyto základní znalosti a dovednosti rozvineme postupně k vinyasajoze, vytvoříme rozvíjející sekvence a zapojíme i náročnější ásany.Prohloubíme též praxi dechových technik a díky vedenému dechu se tak ponoříme do sama sebe, uvědomíme si svou vlastní energii, její využití nejen v jogové praxi , ale i pro každodenní žití a bytí bez únavy, napětí a stresu.

 Zlepšete svou sílu,ohebnost, vitalitu a podpořte imunitu dynamickým cvičením jogy.  Těším se na každého z vás, neb skrze vás se učím novému a dalšímu....

Namasté...Radka

Zpět